KosovaNEWS

Milaim Zeka: “Njerëzit që e votojnë Albin Kurtin janë baIosha dhe te paditur”… (VIDEO)


Analisti i njohur politik, Milaim Zeka permes nje interviste ne ne nje nga emisionet kosovare ka kritikuar njerezit qe e votojn Levizjen Vetvendosje dhe kryetarin e tyre, Albin Kurti. “Kosova s’ka me ec perpara kurr. A e di pse, se ende ka baIosha qe e votojn Albin Kurtin. Ai eshte njeri i…

Trego më shumë

Artkulli iKaluar

Back to top button
Close
Close