January 11, 2021

  Milaim Zeka: “Njerëzit që e votojnë Albin Kurtin janë baIosha dhe te paditur”… (VIDEO)

  January 11, 2021

  Paralajmërimi i frikshëm nga BBC: Pas Spanjës, moti i keq vjen në vend, Ja çfarë pritet të ndodhë…

  January 11, 2021

  Ministrja e Financave tregon kriteret per ti fituar 900€ nga qeveria/ Shiko se a i ploteson?

  January 11, 2021

  Zyrtare: Nga muaji shkurt fillojnë pagesat për keto kategori

  January 11, 2021

  Ndodh ajo që shumë pak do ta besonin: MerkeI i jep mbështetje të fuqishme AIbin Kurtit

  December 4, 2020

  Serbi/ Zbulohet varri masiv me shqiptarë të vrarë gjatë luftës së Kosovës

  November 21, 2020

  Jakup Krasniqi e kishte kapur telefonin gjatë arrestimit, zyrtari i SPO-së ia hoqi nga dora!

  November 21, 2020

  Serbisë i futet frika në palcë: Biden do të na detyrojë ta njohim Kosovën!

  November 21, 2020

  Tha se vrasësi i Tahir Zemajt është brenda LDK-së! Por, ja çfarë kishte zbuluar kolonel Zemaj për Florim Ejupin dhe LPK-në – ky ishte skenari i tyre

  November 17, 2020

  Nesër i jepet lamtumira e fundit shqiptarit që u shkel nga treni në Zvicër – Bota Sot

  Back to top button
  Close
  Close