Showbiz

ANA KABASHI MAHNIT ME FIGURËN TRUPORE (FOTO)

Ana Kabashi është një prej këngëtareve më linja të admiruara trupore, e cila josh interesim me çdo postim në rrjetet sociale.

Bukuroshja është e njohur për angazhimin e rregullt në palestër dhe në këtë mënyrë kujdeset për fizikun e saj mbresëlënës.

Gjatë fundjavës, ajo i ka shpërndarë disa imazhe në Instagram dhe përshkrimin e ka lidhur me festën e Fitër Bajramit.

“Rollatë apo bombicë, cili është deserti juaj i preferuar për Bajram”, është përshkrimi në postimin e saj.

Këngëtarja ka marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj në këtë postim, ndërsa tërheq vëmendjen me dukjen e saj.

Trego më shumë
Back to top button
Close
Close