NEWSShowbizWorld

19 vjeçare zgjidhet “fytyra më e bukur e 2020″

Modelja izraelite nëntëmbëdhjetë vjeçare Yael Shelbia është vlerësuar në vendin e parë në listën vjetore të TC Candler “100 Fytyrat më të Bukura të Vitit 2020”.

“Ndryshe nga shumica e renditjeve të tjera vjetore të bukurisë,” tha TC Candler, “Lista nuk është një konkurs popullariteti dhe padyshim që nuk është specifik për vendin. Nuk ka të bëjë me trupin më seksi apo të famshmin më të famshëm. Përkundrazi, lista përpiqet të informojë dhe zgjerojë opinionin publik në vend që ta reflektojë atë. Do të gjeni super yje dhe yje të rinj, ndjesi globale dhe të panjohura relative ”.

Shelbia, e cila aktualisht po bën shërbimin e saj të detyrueshëm ushtarak në Forcën Ajrore të Izraelit, është shfaqur në fushatat për kompaninë izraelite të veshjeve Renuar dhe linjën e KKW Beauty të Kim Kardashian KKW.Ajo është ngjitur në renditjen e listës në vitet e fundit, duke u renditur e 14-ta në 2017, e 3-të në 2018 dhe e dyta vitin e kaluar, para se të zinte vendin e parë këtë herë.

Duke folur për lajmet e Channel 12 të martën nga Los Angeles, Shelbia tha se ishte e befasuar kur mori kurorën.“Unë kurrë nuk kam qenë e para në asgjë. Kjo është shumë bukur”, tha ajo.

Trego më shumë

Artkulli iKaluar

Back to top button
Close
Close